Čo robíme

Spoločnosť Lilly spája liečbu a objavy, aby sa ľuďom na celom svete lepšie žilo. Zameriavame sa na päť kľúčových oblastí: biologické lieky, diabetes, onkológiu, rozvíjajúce sa trhy a zdravie zvierat. Tiež sa zaoberáme inovatívnymi vedeckými metódami a možnosťami nad rámec našich cieľových kategórií chorôb.

Biologické lieky

Biologické lieky tvoria najväčšiu z piatich obchodných oblastí spoločnosti Lilly z hľadiska obratu a predstavujú takmer polovicu liekov v strednom až pokročilom štádiu výskumu (pipelines) našej spoločnosti, v autoimunitnej, kardiovaskulárnej, muskuloskeletálnej, psychiatrickej, neurologickej a urologickej oblasti.

Diabetes

Spoločnosť Lilly sa aj naďalej venuje uspokojovaniu potrieb ľudí s cukrovkou; od liekov až po podporné programy, vrátane investovania do jedne z najširších paliet molekúl v klinickom štádiu vôbec.

Onkológia

Ako jedna zo špičkových onkologických spoločností sveta sa Lilly zameriava na urýchlenie inovácie a zlepšenie výsledkov liečby u jednotlivých pacientov a zároveň sa môže pochváliť najväčším počtom molekúl vo vývoji v oblasti onkológie.

Rozvíjajúce sa trhy

Pracujeme na vývoji a dostupnosti inovatívnych liekov, ktoré reagujú na doposiaľ neuspokojené potreby týchto liekov na celom svete. Rozvíjajúce sa trhy tvorí 70 krajín, kde v 30 pobočkách spoločnosti Lilly pracuje vyše 6 000 zamestnancov.

Veterinárna divízia Elanco

Elanco - globálna divízia spoločnosti Lilly, vyvíja a predáva produkty zlepšujúce zdravie zvierat a zvyšujúce produkciu bielkovín vo viac ako 75 krajinách sveta.